3D тур Чорногірським масивом

В тур входять сферичні панорами з пол. Менчул, г. Петрос, пол. Скопеська, пол. Лозещинська тропа, г. Данціж, г. Туркул, оз. Несамовите. Говерлу пропустили, так як на сайті є тур осіння Говерла, присвячений їй повністю, також погода цього разу не тішила краєвидами, найвища – найбільше в хмарах.

Підказки:
Для керування панорамою використовуйте стрілки (вверх, низ, ліво, право) на клавіатурі, або в нижньому меню вікна панорами. Щоб переходити між панорамами натискайте на "блискавки", або стрілки. Радар на карті (зліва зверху) показує напрямок в якому Ви дивитесь. Дивіться панорами в повноекранному режимі (натисніть крайню праву кнопку в меню панорами).
 

Кілька "звичайних" фото з походу:

Петрос в хмаріПолонинський пастухПідйом з КвасівКоніПеред вершиноюВид на ГоверлуПотічок з НесамовитогоПо хребтіНесамовите

 Наш похід частинами описаний в журналі в різні роки: цим маршрутом ми піднімались «П’ятнадцятим» — на крижаний ПетросДо Петроса навесні. Перехід з Петроса до Говерли Між двох вершин. Від Говерли до Несамовитого На Чорногорі — вітер. Насамовите - Заросляк Золота осінь на Шпицях.

Якщо Вам став корисним, або цікавим даний матеріал залишайте коментарі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити