Вишнівецький палац


Підказки: Для керування панорамою використовуйте стрілки (вверх, низ, ліво, право) на клавіатурі, або в нижньому меню вікна панорами. Щоб переходити між панорамами натискайте на стрілки. Дивіться панорами в повноекранному режимі (натисніть крайню праву кнопку в меню панорами).

Вишнівець

Знаходиться за 30 кілометрів від Збаража по дорозі на Волинь. Містечко невелике і розташоване між двома горбами майже перпендикулярно трасі. Автотурист може «пролетіти» через нього протягом хвилини. Не проґавте з лівого боку вказівник до палацу.

Палац князів Корибутів-Вишневецьких — пам’ятка архітектури XVI-XVIII століття — цікавий не тільки як архітектурна споруда. Екскурсія ним триває від однієї до трьох годин, і, в основному, гід розповідає історію волинського магнатського роду Вишневецьких. Засновник Запорізької Січі Дмитро (Байда) Вишневецький, князь Ярема, який «вогнем і мечем» приборкував непокірних, багато інших представників роду за 350 років залишили значний слід в історії України. І палац колись вражав багатством інтер’єрів, колекцією витворів мистецтва. У 1852 році нащадки Вишневецьких по жіночій лінії, графи Мнішеки, продали палац. Речі продавали з аукціону протягом 40 років. Нині шедеври з колекції замку розкидані по всьому світу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Вхід для користувачів

Партнери

 

ТурЕКСПО 2020