Pедакційна колонка

Pедакційна колонка.


Ну, от, вийшов у світ останній в цьому році номер журналу — закриваємо туристичний сезон 2006. Правда, це не означає, що час залягти у зимову сплячку. Аж ніяк. Треба гострити лижі, перевірити стан зимового туристичного спорядження і починати новий сезон. Справжня зима мусить таки настати, особливо в горах. Вона у нас заповідається насиченою, активною. Самі розумієте: Новий рік, Різдво, свята, свята... Але справа не лише в цьому. Починаючи з січня, наш журнал просто не дасть байдикувати — тепер ми виходитимемо щомісяця.

Що ж до року минулого, то куди нас тільки не вели дороги, в який тільки спосіб ми не пересувалися. Літали — на кулях, на парапланах; крутили колеса роверові і керма джипові, не кажучи вже про мандри на легковиках; їхали верхи, їхали на потягу, навіть по вузькоколійці; і під землею нишпорили, і на скелі видряпувалися; гребли й табанили на байдарках; зрозуміло, гасали на лижах... Звичайно, дозволяли собі розслабитися на курортах. А потім знову — обстежували руїни колишніх замків та храмів, черпали натхнення до життя в діючих монастирях. Дерлися на Ельбрус і Монблан, побували у французькій Бретані, польському Підкарпатті, в екзотичних Непалі, Сирії, Бірмі. І все одно переконувалися — Карпати серцю наймиліші. Тож мандрували, мандрували карпатськими стежками, п’яніючи від чистого повітря, красивих панорам, більших і менших перемог над собою.

Хто по-справжньому «хворий» на тему подорожей, не зупинятиметься, доки його носять ноги. Доки не заплив лоєм мозок, він прагнутиме пізнавати світ — далекий і близький, малу вітчизну та чужі краї. Саме такі в доброму сенсі «хворі» люди — наші читачі. Це з ними ми щоразу залишаємо свою домівку, щоб набратися свіжих знань та вражень. Це з нашими читачами ми робимо журнал «Карпати».

Вітаємо вас, друзі, з близькими святами! Бажаємо часу, можливості, а головне, невтамовного бажання до мандрів, активного відпочинку. Нехай Миколай принесе вам якісне спортивно-відпочинкове, туристичне спорядження, добрі ідеї стосовно дозвілля, здоров’я і настрій. Щодо останнього — спробуємо допомогти... І нехай Кабан (а гряде саме його рік) нізащо не підкине нам жодної «свині». А виявиться лагідним звіром, як написано у цьому числі «Карпат».

Щасливого нового року! 

З полум’яним карпатським привітом, редколегія журналу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити