Зима на «Буковелі»

Зима на «Буковелі».


Підібрати індивідуальну програму відпочинку в туристичному комплексі «Буковель» (село Поляниця Івано-Франківської області) відповідно до своїх бажань і розміру гаманця — цілком реально.

Курорт забезпечує сервіс, якість трас і спорядження, новинки для туристів різного статусу і віку — від молодшого до старшого гірськолижного.

Зима на «Буковелі»


Беремо типову українську родину: тато, мама, доня, син. Сім’я середнього достатку, з тих, що можуть оцінити якість речей і послуг. Не будемо «прив’язуватися» до новорічних свят — адже сніг тут лежить до кінця березня.

Завдання перше: з’ясуємо, де й на чому можна заощадити.

Цілком реально здешевити витрати на проживання, якщо замешкати не в готелі «Буковелю», а в одній з приватних садиб неподалік. Є достатньо варіантів у Поляниці, Яблуниці, Татарові, Микуличині, Ворохті, Яремчі, Коломиї. В сезон господарі пансіонатів організовують постійні трансфери на курорт.

За півціни можна також отримати спорядження і абонемент на витяги. Для цього треба не полінуватися і приїхати у «Буковель» вранці. В касах курорту з 8.00 до 9.00 продають відповідні картки із 50-відсотковою знижкою. Така акція триває впродовж усього сезону 2006–2007.

Завдання друге: подбати про те, щоб кожен із нашої родини розважався відповідно до своїх можливостей та уподобань.

Отже, тато й мама стоять на лижах. Маємо дев’ять трас (50 кіломет-рів спусків) різного рівня складності — як для «чайників», так і для «асів». Чотирнадцять підйомників, а отже, немає черг. При вході на витяг не конче нишпорити по кишенях у пошуках абонемента. Нова пластикова картка має вбудований чіп і зчитується автоматично.

Зима на «Буковелі»

Чотирирічна доня лише вчиться їздити і потребує опіки. «Буковель» передбачив дитячий майданчик, який водночас є для малечі лижною школою. Дитину можна залишити на інструкторів у будь-який зручний для дорослих час з 9.00 до 16.45. «Дитячий» схил обладнаний мультиліфтом. Є карусель і багато іграшок на трасі. Доки доня під пильним наглядом «вусатих нянів» опановує повороти «плугом», батьки отримують задоволення від лижного катання.

А от що робити охочому до екстріму підлітку, коли лижі вже якось «не приколюють»? Рекомендуємо взяти уроки сноуборду в дорослій лижній школі. Є сенс вивчити ковзання, траверс і «прогресію», оскільки цього сезону у «Буковелі» відкрито фан-парк для «дошки». Три комплекси перешкод і трампліни зі снігу ввечері освітлені. Тож вражень ані сноубордистам, ані глядачам не бракуватиме.

Ну от, наче все влаштовано. А мама хвилюється: а що, як упадуть, травмуються? Мамо, можете бути спокійні. На трасах та майданчиках влаштовано систему безпеки із захисних матів і сіток, схили підготовлені до катання з допомогою спеціальної техніки.

Сезон на Буковелі відкрито. 

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: ТК «Буковель», Тарас ДУТКА

Додати коментар

Захисний код
Оновити