Супер-активне літо

 Супер-активне літо.

Супер-активне літо

5–8 липня VI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ «КОЗАЦЬКІ ВЕРТЕПИ 2007»

місто Долина — село Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області

Потужне гарчання позашляховиків розбудить ліси і гори. Фестивальні автомандри в околицях Мізуня додадуть учасникам навичок керування на екстремальному бездоріжжі за максимальної швидкості. Ну, а глядачі отримають порцію азарту, уболіваючи на перегонах. Додайте до цього вечірні купальські забави, показові виступи асів керма, змагання місцевих силачів, рок-концерт під шатром смерек і буків. Усе це вкупі — сучасний вертеп «козаків» з України, Словаччини, Угорщини й Польщі.

6, 7 липня ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ВЛАСНИКІВ «ГОРБАТИХ» «ЗАПОРОЖЦІВ». ТУРИСТИЧНЕ РАЛІ «НА ВИЖИВАННЯ»

селище Славське — село Верхнє Синьовидне — село Неслухів Кам’янко-Бузького району Львівської області

Навіть якщо ваш зазик не «горбатий», є сенс приєднатися до екзотичної кавалькади. Два дні в колі однодумців у зелених Бескидах — і гордості володіння саме такою машиною вистачить до наступного рейду. Зважте, що кожен з автомобілів ексклюзивний, такий собі маленький шедевр реставрації і тюнингу його власника. Ніколи не знаєш, що там у тих «малюків» ховається під капотом. Маєте змогу перевірити.

20–22 липня ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ «МІЗУНСЬКА ZВИГОДА»

селище Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області

Крос-кантрі, нор-шор, даунхіл, тріал — посеред лісів і на добрячій віддалі від цивілізації — обіцяють видовищне шоу й правдивий екстрім. Не схильні брати участь — їдьте подивитися. А ще — слухати ді-джеїв і «живі» фолькові колективи, які підтримають відчайдухів-велосипедистів.

16–22 серпня ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ СПЛАВ «ГАЛИЧ–ХОТИН»

місто Галич Івано-Франківської області — місто Хотин Чернівецької області

Сплав на катамаранах мальовничим каньйоном Дністра передбачає зупинки й екскурсії до цікавих місць, історичних та архітектурних пам’яток. Ночівля в наметах на березі ріки буде присмачена рибною юшкою, а вудити рибу зможе кожен. У селі Незвисько (Івано-Франківщина) учасників сплаву зустрінуть музики і візьмуть до танцю на фестивалі молодих етно-фолк колективів «Дністровська рура». Потім ще чотири дні на веслах до Хотина. А завершить рекреації бучний концерт під мурами старовинної фортеці (XIII–XVI століття). Фотографам особливо припаде до душі можливість зробити сесію величної оборонної споруди просто з води.

22–26 серпня ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ

село Лопушна (хутір Лекечи) Вижницького району Чернівецької області

Фігурне водіння, тріал і велокрос на так званій «комплексній» дистанції передбачають особистий і командний залік. А от стартувати у велосипедному ралі зможуть лише команди у складі чотирьох осіб. Райдерам належить запастися компасами, мотузками і страхівкою. На кількох етапах доведеться злізти з «конячок», щоби подолати природні перепони у вигляді ровів, скель і потічків. Траса змагань траверсує гори Садниста (1143 метри) та Магура (1010 метрів).

24–26 серпня ДАУНХІЛ-МАРАФОН НА ДРАГОБРАТІ

урочище Драгобрат (селище Ясиня Закарпатської області), гора Близниця

Траса велоперегонів включає багатокілометровий спуск стрімчаками Свидовецьких гір (старт на вершині Близниця (1880 метрів над рівнем моря)). «Фішка» марафону в тому, що кожен байкер обирає шлях до фінішу сам. Рельєф створює ідеальні умови для любителів і фанатів справжнього маунтинбайку і обіцяє добрий адреналіновий коктейль.

5–8 вересня ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

село Лопушна (хутір Лекечи) Вижницького району Чернівецької області

Тут зберуться спортсмени, які спеціалізуються на гірському й пішому туризмі, а також спелеології. Свої уміння вони продемонструють на дистанції V класу складності в трьох програмах — «рятувальні роботи», «крос-похід» і «смуга перешкод». Дистанція складається з підйомів, спусків та траверсів, переправ через річку, яр. Перегони передбачають долання етапів з допомогою мотузки та технічних пристроїв. Необхідною умовою виходу на старт є уміння в’язати вузли.

7–9 вересня КУБОК УКРАЇНИ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ «ПІВДЕННИЙ БУГ–2007»

село Сокілець Козятинського району

Вінницької області

Це будуть видовищні змагання, де учасники покажуть рівень професіоналів. Слалом на короткій дистанції і ралі на довгій дистанції ІІІ–IV категорій складності команди пройдуть на катамаранах, байдарках і каяках. Особливо цікавий водний слалом. Він передбачає поєднання сплаву на швидкість із почерговим входженням у спеціальні ворота, які можуть бути прямими (входження кормою), зворотними (входження задньою частиною плавзасобу) та довільними. Відповідно, учасники мають продемонструвати техніку і швидкість. А ще — володіння всіма видами суден. Охочим спостерігати за перебігом турніру слід бути готовими до справжнього туристичного побуту — в наметі і з польовою кухнею.

Супер-активне літо

Додати коментар

Захисний код
Оновити