З GPS від GARMIN не заблукаєш

З GPS від GARMIN не заблукаєш. 

В туристичних колах дедалі ширше використовують пристрій GPS. Супутникова навігаційна система GPS (Global Positioning System) дозволяє з високим ступенем точності визначати ваші координати, швидкість руху, місцеперебування на електронній мапі, відображеній на дисплеї. За користування послугами системи GPS не стягується ні абонентська плата, ні плата за підключення. Все, що потрібно для користування системою — це придбати GPS-приймач.

Пропонуємо вам переносні GPS-приймачі від GARMIN. Вони стануть вашими надійними супутниками, особливо якщо вам до душі активний відпочинок — авто-, мото-, вело- чи пішохідний туризм, альпінізм, рибалка, польоти чи все потроху. Ви зможете підібрати для себе маленького компаньйона, відповідного саме вашому стилю відпочинку.

Чому GARMIN?

Компанія ТОВ «Аероскан» представляє в Україні продукцію фірми GARMIN — світового лідера в розробці та виробництві GPS-приймачів. GARMIN завжди прагне підняти GPS на нові висоти, створивши окремі серії GPS-пристроїв для різних сфер: авіації, судноплавства, туризму, виходячи за рамки робочих характеристик звичайних GPS-приймачів. Саме така філософія і вивела GARMIN на рівень законодавця стандартів у навігації за допомогою GPS.

Зручність

GARMIN розробляє прилади з думкою про споживача. Просте управління, логічні меню, корисні функції миттю перетворять вас на професійного користувача GPS. Експлуатаційні характеристики Передові технології, використовувані GARMIN, дозволили розробити GPS-приймачі, які здійснюють швидке і упевнене «захоплення» супутників і безперервно відстежують ваше місцерозташування при невисокому енергоспоживанні. GPS-приймачі GARMIN володіють високою обчислювальною потужністю, забезпечуючи постійне оновлення інформації, плавну прокрутку карти і відображення на екрані вашого місцеположення в режимі реального часу. 

З GPS від GARMIN не заблукаєш

Додати коментар

Захисний код
Оновити